Prawnik prawa pracy w Gliwicach

Prawo pracy – skuteczny prawnik Gliwice

Prawo pracy jest bardzo obszerne, dlatego profesjonalna pomoc nierzadko może zapobiec różnego rodzaju nieścisłościom prowadzącym do konfliktów bądź innych kłopotów. Jeżeli jesteś pracownikiem lub pracodawcą potrzebującym konsultacji w tym zakresie, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Doświadczony prawnik pomoże w przypadku prawa pracy. Obsługujemy klientów z Katowic, Gliwic i okolic.

Prawo pracy zajmuje się regulacją relacji pracownik-pracodawca w szerokim zakresie. Może więc dotyczyć podpisywanych umów o pracę, umów lojalnościowych, regulaminów zakładu pracy i wielu innych dokumentów, a także ich przestrzegania lub pogwałceń. Jednocześnie trzeba wiedzieć, że prawo pracy nieprzerwanie ewoluuje, dlatego pomoc naszego prawnika w Gliwicach może okazać się szczególnie pomocna. Niezależenie od tego, czy jesteś pracodawcą, czy pracownikiem – nasza kancelaria chętnie zajmie się Twoją sprawą.

Prawnik prawa pracy w Gliwicach

Prawnik prawo pracy Gliwice

Jak nasz prawnik pomoże pracownikowi w zakresie prawa pracy? Działania kancelarii często dotyczą dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania, zapłaty zaległych wynagrodzeń. Dochodzi do tego prowadzenie spraw o przywrócenie do pracy. Warto skorzystać z usług prawnika również w celu zasięgnięcia opinii na temat umowy planowanej do podpisania. Reprezentujemy klientów w sporach z pracodawcą zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym. Reprezentacja obejmuje także spraw dotyczących Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Na jaką pomoc może liczyć pracodawca? Stanowimy skuteczne wsparcie dla działów HR. Sporządzamy dokumentację, taką, jak umowy o pracę, umowy lojalnościowe, umowy o poufności oraz opiniujemy je, jeżeli są już skonstruowane. Dochodzi do tego opracowywanie treści regulaminów zakładu pracy i innych dokumentów regulujących zasady działania przedsiębiorstwa. Oferujemy doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej. Reprezentujemy dobro pracodawcy w zakresie sporów pracowniczych, a także przed organami państwowymi (np. w ramach kontroli).

Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Oferowana przez nas pomoc w zakresie prawa pracy w Gliwicach może dotyczyć różnych zagadnień, dlatego wyżej wymienione przykłady mają charakter poglądowy. Chętnie poznamy Twoje potrzeby i dostosujemy działania do wymagań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i chętnie nawiążemy zarówno stałą współpracę, jak i pomożemy w jednorazowych sytuacjach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią!