Kancelaria Prawna, prawnik – Tychy

Prawnik Tychy

Potrzebujesz pomocy prawnika? Jesteś przedsiębiorcą lub szukasz konsultacji w sprawach prywatnych? W każdym przypadku nasza kancelaria prawna zaprasza do skorzystania z oferty. Swoje usługi świadczymy dla klientów z Tychów oraz okolic.

Nasza kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie i głównie świadczy pomoc w zakresie prawa gospodarczego i prawa pracy. Dochodzi do tego również tworzenie audytów RODO. W każdym przypadku klienci mogą liczyć na pełną rzetelność oraz indywidualne podejście do swojej sprawy. Proponujemy jednorazowe konsultacje, a także stałą współpracę – wszystko w trosce o komfort klientów. Współpracujemy zarówno z prywatnymi klientami, jak i przedsiębiorstwami. Charakter naszych usług jest kompleksowy. Prawnik Tychy – sprawdź nas!

Kancelaria prawna Tychy

Kancelaria prawna Tychy

Oferowana przez naszą kancelarię prawną pomoc dla klientów z Tychów może mieć różny charakter. Doskonale wiemy, że nierzadko przychodzą do nas osoby z zawiłymi problemami natury prawnej i rozumiemy, że skomplikowanie sytuacji wymaga profesjonalnej pomocy. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję rozwiązać wiele spraw, nierzadko szczególnie skomplikowanych i wymagających. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że uda nam się również pomóc Tobie! W każdym przypadku zapraszamy do kontaktu. Wierzymy, iż dokładne wyjaśnienie specyfiki sprawy oraz rzetelna współpraca to klucz do pożądanych przez klienta efektów.

Prawnik może pomóc osobie prywatnej na przykład w przypadku doradztwa na temat planowania podpisania umowy, inwestycji. Dochodzi do tego również reprezentowanie dobra klienta przed różnego rodzaju organami, na przykład Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Pomagamy także osobom uczestniczącym w sporach pracowniczych, zarówno w etapie przedsądowym, jak i w sądzie.

Przedsiębiorcy natomiast korzystają z pomocy naszego prawnika w Tychach w zakresie jednorazowych porad, na przykład względem planowanych przedsięwzięć lub opiniowania umów i innych dokumentów, jak i stałej współpracy. W drugim przypadku nasze usługi mogą mieć charakter kompleksowy. Możemy reprezentować klienta przed sądami i różnymi organami, pomagać w zmianie obecnej formy prowadzenia działalności, rejestrować spółki w KRS, sporządzać umowy, regulaminy i wiele więcej.

Powyższe przykłady usług naszej kancelarii prawnej są poglądowe. Pomagamy w naprawdę zróżnicowanych przypadkach, dlatego serdecznie zapraszamy zainteresowanych do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi i przygotujemy ofertę współpracy. Kancelaria prawna Tychy – skorzystaj z naszych usług!