Kancelaria prawna Gliwice – Prawnik

Kancelaria prawna i prawnik Gliwice

Prowadzisz własną firmę i potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej, a może jako klient indywidualny chcesz zasięgnąć porady od specjalisty? W każdym przypadku serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty! Nasza kancelaria prawna zaprasza osoby z Gliwic oraz okolic!

Nasza kancelaria prawna obsługuje przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych z Gliwic i okolic. Specjalizujemy się głównie w prawie gospodarczym oraz prawie pracy, jednak często pomagamy również w innych dziedzinach prawa. Każdy prawnik z naszej kancelarii posiada spore doświadczenie, dzięki czemu w przeszłości mieliśmy okazję pomóc klientom w bardzo zróżnicowanych, nieraz bardzo skomplikowanych sprawach. Nieprzerwanie podwyższamy nasze kompetencje, by zawsze nasza praca była rzetelna i skuteczna.

kancelaria prawna i prawnik gliwice

Kancelaria prawna Gliwice

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu osób prawo jest tematem bardzo zawiłym. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to stale ewoluuje, do tego dochodzi specyficzny język i skomplikowanie. Z tego powodu pomoc prawnika w Gliwicach może się okazać doskonałym rozwiązaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się często rezygnować z żargonu prawniczego na rzecz skutecznego wyjaśnienia poszczególnych zagadnień, by dana osoba zrozumiała poruszany temat i mogła ustrzec się przed ewentualnymi kłopotami w przyszłości.

W przypadku klientów indywidualnych często pomagamy w takich sytuacjach, jak np. rozwód, jednak głównie zajmujemy się wsparciem w zakresie prawa pracy, a więc reprezentowaniem dobra klienta w przypadku sporów pracowniczych, ubiegania się o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy itd. Zajmujemy się także przygotowywaniem pozwów i konstruowaniem różnego rodzaju innych dokumentów i pism.

Prawnik Gliwice

Przedsiębiorcy mogą natomiast liczyć na obsługę prawną o szerokim zakresie, jak i jednorazowe konsultacje. Zajmujemy się sporządzaniem dokumentów, m.in. umów, regulaminów, a także opiniowaniem takowych. Dochodzi do tego rejestrowanie spółek w KRS, zmienianie form prowadzonej działalności, reprezentowanie dobra klienta przed organami państwowymi, sądami. Oferujemy też doradztwo w zakresie planowanych działań w prowadzonej działalności, tworzymy audyty RODO.

Proponujemy zróżnicowane formy współpracy. Chodzi zarówno o jednorazowe porady, jak i stałą współpracę na zasadzie ryczałtu, ryczałtu z limitem godzin, wynagrodzenia godzinowego i success fee.

W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania ofertą nasza kancelaria prawna serdecznie zaprasza osoby z Gliwic oraz okolic do kontaktu.